Kaip tinkamai išvalyti fotoaparatą

Kaip tinkamai išvalyti fotoaparatą

Tinkamai išvalyti fotoaparatą yra labai svarbu, kad jis veiktų optimaliai ir būtų išvengta bet kokios galimos žalos. Norėdami tai padaryti, pirmiausia turėtumėte pasirūpinti reikiamomis priemonėmis, įskaitant minkštą, neabrazyvinę šluostę, oro pūstuvą arba suspausto oro balionėlį, specialiai fotoaparatams skirtą valymo tirpalą (nenaudokite buitinių valiklių ar alkoholio, nes jie gali pažeisti fotoaparato objektyvą) ir vatos tamponą.
Kai turėsite visus reikmenis, pradėkite švelniai nuvalyti fotoaparato išorę minkšta šluoste. Būkite ypač atsargūs valydami aplink rankenėles ar valdiklius, kad jų nepažeistumėte.
Tada naudokite oro pūstuvą arba suspausto oro balionėlį, kad nupūstumėte visas dulkes ar nešvarumus, susikaupusius ant objektyvo, jutiklio ir kitų vidinių komponentų. Jei reikia, galite naudoti vatos tamponą, šiek tiek sudrėkintą fotoaparato valymo tirpalu, kad pašalintumėte įsisenėjusias purvo ar nešvarumų daleles.
Galiausiai minkšta šluoste ir valymo tirpalu nuvalykite skystųjų kristalų ekraną. Būtinai venkite purkšti tirpalą tiesiai ant LCD ekrano, nes tai gali jį sugadinti. Nenaudokite jokių abrazyvinių medžiagų ant LCD ekrano, nes tai jį subraižys ir sugadins.
Reguliariai tinkamai valydami fotoaparatą galite užtikrinti, kad jis visada veiktų geriausiai, ir padėti prailginti jo tarnavimo laiką. Atlikę vos kelis paprastus veiksmus, galite išlaikyti fotoaparatą be dulkių ir nešvarumų ir apsaugoti jį nuo galimos žalos.

fototaisykla.lt
https://fototaisykla.lt